Opti Service

Standard, który wyznacza jakość

Nazywam się Szymon Wrożyna i jestem właścicielem firmy Opti Service. Założyłem ją w czerwcu 2017 roku. Działalność firmy polega na serwisie, sprzedaży oraz doradztwie w zakresie profesjonalnego wyposażenia warsztatów Optyka i gabinetów Optometrysty i Okulisty.

Moje pierwsze doświadczenia w zakresie automatów szlifierskich sięgają roku 2007. To właśnie wtedy rozpocząłem pracę w firmie Poland Optical, która jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń japońskiej firmy NIDEK w Polsce. Zaczynając jako magazynier, poprzez stacjonarnego serwisanta, aż po profesjonalnego technika serwisu urządzeń firmy NIDEK obsługującego klientów w całej Polsce.

W roku 2012 rozpocząłem pracę w Firmie Optic – Handel Fragstein w Aachen (Niemcy), gdzie jako serwisant oraz sprzedawca urządzeń pogłębiałem swoją wiedzę i zbierałem nowe doświadczenia. Wszystkie one, zdobyte przez ponad 10 lat, pozwalają na profesjonalne przygotowanie wszystkich urządzeń dostarczanych do klientów, a co za tym idzie uczynienie Państwa pracy sprawniejszą i dokładniejszą.

Zapraszamy do współpracy! 

Opti Service

Standard, który wyznacza jakość.


Opti Service Wrożyna Szymon

ul. Jelenia 2, 43-400 Cieszyn

+48 660 193 080

NIP: 548 235 23 77

Scroll to Top