Firma Opti Service

Standard który wyznacza jakość.

Szymon Wrożyna – Właściciel

Nazywam się Szymon Wrożyna i jestem właścicielem firmy Opti Service. Założyłem ją 1 czerwca roku 2017. Działalność firmy polega na serwisie, sprzedaży oraz doractwie w zakresie profesjonalnego wyposażenia warsztatów Optyka i gabinetów Optometrysty i Okulisty.

Moje pierwsze doświadczenia w zakresie automatów szlifierskich sięgają roku 2007. To właśnie wtedy rozpocząłem pracę w firmie Poland Optical, która jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń japońskiej firmy NIDEK w Polsce. Zaczynając jako magazynier, poprzez stacjonarnego serwisanta, aż po profesjonalnego technika serwisu urządzeń firmy NIDEK obsługującego klientów w całej Polsce.

W roku 2012 rozpocząłem pracę w Firmie Optic – Handel Fragstein w Aachen ( Niemcy ), gdzie jako serwisant oraz sprzedawca urządzeń pogłębiałem swoją wiedzę i zbierałem nowe doświadczenia. Wszystkie te, zdobyte przez ponad 10 lat, pozwalają na profesjonalne przygotowanie wszystkich urządzeń dostarczanych do klientów, a co za tym idzie uczynić Państwa pracę sprawniejszą i dokładniejszą.

Zapraszamy do współpracy z firmą Opti Service! 

Opti Service Wrożyna Szymon


ul. Jelenia 2
43-400 Cieszyn
+48 514-294-352
info@optiservice.com.pl
NIP: 548 235 23 77