LEASING PARTNER – Partner biznesowy firmy Opti Service

Firma Leasing Partner to niezależni doradcy leasingowi wspierający swoich klientów w uzyskiwaniu najkorzystniejszych sposobów finansowania dla swoich inwestycji.

„Jesteśmy po to, aby doradzić, znaleźć i zrealizować odpowiednie finansowanie Państwa potrzeb inwestycyjnych.Państwo skupiacie się na swojej działalności, a my oszczędzamy Państwa czas i pieniądze”.

Jesteśmy niezależni, nie pracujemy dla żadnego Banku! Pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa najkorzystniejsze oferty finansowania na rynku. 

Nasza oferta, to:

„Leasing z ludzką twarzą”

a naszym celem jest być Państwa zaufanym Doradcą leasingowym.

Nasi Klienci znają nas osobiście – nie tylko z imienia i nazwiska, wiedzą jak wyglądamy i kim jesteśmy. Wiedzą, że mogą nam zaufać. Jesteśmy do ich dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebują.

Współpracujemy ze wszystkimi firmami leasingowymi i finansowymi w Polsce. Wybieramy oferty tych firm, które są optymalne pod kątem formalności, kosztowym, ale także bezpieczne i przyjazne w okresie trwania finansowania.Pozostaje tylko zaprosić Państwa do sprawdzenia nas i przekonania się jak może być z nami wygodnie

Jesteśmy partnerami firm:

– ALIOR Leasing- Europejski Fundusz Leasingowy

– GRENKE Leasing

– IDEA GETIN Leasing

– Peac Finanse

– Leasing Polski

– Millenium Leasing

– MLeasing

– PEKAO Leasing

– PKO BP Leasing

– SANTANDER Leasing

– SG Finance

– SIEMENS Finance

Zespół Leasing Partner

tomasz@leasingpartner.eu

Tel: 791321821

Opti Service

Standard, który wyznacza jakość.


Opti Service Wrożyna Szymon

ul. Jelenia 2, 43-400 Cieszyn

+48 514 294 352

NIP: 548 235 23 77